Aktuální počasí

Počasí dnes:

20. 10. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 7 až 3°C.

VIII.kolo

V dalším utkání okresního přeboru zavítalo naše Áčko opět na půdu soupeře, konkrétně do Zbraslavic.

První půle byla zcela v naší režii, což se projevilo i na poločasovém výsledku, který byl zcela zaslouženě 1:3 v náš prospěch. Brankově se prosadil dvakrát Jindra Špičák a jednou Petr Hudec. Nic tedy nenasvědčovalo tomu, že by ve druhém dějství měl probíhat jiný scénář... Opak byl však pravdou, do druhé půle jakoby nastoupilo zcela jiné naše mužstvo, které domácím umožnilo stav srovnat a dovést tak doposud jednoznačné utkání do asi zaslouženého penaltového rozstřelu!
V tomto byli domácí úspěšnější a slaví tak bonusový bod navíc.

Bod z venku je dobrý, ovšem v kontextu s průběhem zápasu nelze hodnotit výsledek zápasu jinak než naší ztrátou...

Zbraslavice - Tupadly 3:3 (1:3)
Pokutové kopy 7:6. Branky: 42., 63. J. Veselý, 76. J. Špitálník - 7., 43. Jin. Špičák, 21. Hudec. Rozhodčí: Jaroslav Kučera. ŽK: J. Špitálník - R. Kruml, Janeček. Diváků: 35. Zbraslavice: Březina - M. Černohlávek, Jandus, J. Špitálník, L. Winkler (86. Semerád), M. Veselý, J. Veselý, Koridak (61. Mičke), Jar. Pánek, Herčík, J. Winkler. Tupadly: Potměšil - Plíhal (62. Janeček), Zahradník, Hašek, V. Pipek (26. Vojáček), Hudec, Fuksa, Klička (79. Š. Pipek), R. Kruml, Chvátal, Jin. Špitálník.

Céčko má tento víkend avizované volno, Béčko zajíždělo k utkání III.třídy do Miskovic.

Na půdě soupeře přišla naše rezerva o plný počet bodů až v poslední minutě, kdy domácí srovnali z nařízeného pokutového kopu. Následný penaltový rozstřel byl již v naší režii a bereme tak bonusový bod.

Miskovice - Tupadly B 2:2 (0:2) - pok. kopy 2:4, 87. Kruliš, 90. pok. kop Chvála - 10., 24. Chleborád.

VII.kolo

Áčko z Malešova za tři body a bez obdržené branky!!!

V dalším kole zavítalo naše A-mužstvo na půdu soupeře, konkrétně do Malešova, kde se na Stadionu Josefa Klečáka utkalo s místním SK.

Utkání od samého začátku mělo náboj a hra se přelévala ze strany na stranu. Obě mužstva hrála ve vysokém tempu a nasazení, takže divák se musel bavit.

Bylo to právě naše mužstvo, které mohlo jít do vedení, když mělo po sražení Mildy Chvátala ve 43.minutě výhodu pokutového kopu. Jindra Špičák si ovšem vylámal zuby na domácím gólmanovi, který ho vychytal. To ovšem náš tým nepoznamenalo a ve druhé půli pracoval stejně jako v první a vyjádřil to již i gólově brankami Martina Fuksy, Radka Krumla a Vaška Zahradníka.

Vítězství je zcela zasloužené a po zásluze se díky těmto bodům posouváme na průběžnou třetí příčku okresního přeboru.

Malešov - Tupadly 0:3 (0:0)
Branky: 74. Fuksa, 81. R. Kruml, 84. Zahradník. Rozhodčí: Jiří Uher. ŽK: Škrobák, Nekola - Vojáček, R. Kruml. Diváků: 80. Malešov: Bednář ml. - Basl, Krásenský, Škrobák (70. Janoušek), Koubek, Papoušek (72. Malina), Suchomel, Nekola, Lambev, R. Menšík, Pudil. Tupadly: Potměšil - Zahradník, Císař (86. V. Pipek), Vojáček (89. Lipták), Hudec, Klička (73. Š. Pipek), Fuksa, R. Kruml, Jin. Špičák, Chvátal (81. Janeček), Plíhal.

Sobotní výsledky mužstev dospělých

Všechna mužstva dospělých se včera opět musela potýkat se střetem svých zápasů, kdy shodně odjížděla ke svým venkovním zápasům. I přes tuto prekérní situaci si s tím poradila na výbornou a výsledkem tomu je výborný ač nečekaný zisk 7 bodů ze všech tří utkání !!!

Gratulace všem týmům k nebývalému bodovému zisku...

Kluky - Tupadly B 1:2 (0:0), 82. Blažek - 49. Jiří Kavánek, 78. Hošek.

Žleby - Tupadly C 3:3 (2:2) - pok. kopy 4:3, 27., 44., 71. Semerád - 20., 29. Čech, 61. Chleborád.

VI.kolo

Fotbalisté Tupadel vyrovnali v nastaveném čase a druhý bod urvali v penaltách!

Tupadly - Církvice 1:1 (0:0)

Domácí hrozili především po centrech ze stran, jenže hlavičky Císaře a Chvátala pohodlně sebral gólman Foršt. Asi největší příležitost prvního poločasu si domácí připravili ve 20. min.: Chvátal vyhrál hlavičkový souboj po odkopu brankáře Potměšila, nabíhající Čmakal byl na vápně úplně sám, ovšem Foršta v bráně Církvice nepřekonal. Hosté hrozili kolmými přihrávkami do obrany, ovšem buď je zastavil ofsajdový praporek a nebo svou akci nedotáhli. Ke skórování byli hosté blízko ve 24. min.: Potměšil neudržel míč po rohovém kopu, zmatek v tupadelském vápně skončil "malou domů", jenže Jungwith po rozehraném nepřímém kopu z úrovně penalty trefil jen val bránících hráčů.

Druhou půli sice začala šance domácích, jenže po Chvátalově přihrávce Císař pálil jen do gólmana. To hosté byli úspěšnější: Jedna z kolmic jim vyšla v 60. min. a Vidlák svůj únik zakončil vedoucí brankou - 0:1. Postupem času se hosté sice dostali do územní převahy, z té ale vytěžili jen standardky a rohy. Teprve v první minutě nastavení se na levé straně uvolnil Fuksa, našel na malém vápně úplně volného Císaře a ten srovnal na konečných 1:1. Ve třetí minutě nastavení Císař poslal do vyložené šance Krumla, ten ale pálil jen do gólmana a tak došlo na pokutové kopy. Domácí Potměšil chytil dva pokusy, církvický Foršt byl úspěšný jednou a tak zůstal bonusový bod doma.

Tupadelský trenér Karel Mikeš ml. označil výsledek za šťastný pro jeho tým. "Téměř v celém utkání jsme nevyvinuli pořádný tlak, i když jsme hráli doma a přišlo se podívat hodně lidí. Návštěva se možná trochu podepsala na nervozitě hráčů," upozornil a pokračoval: "Hodně nahrávek kazili, byly tam nevynucené ztráty míčů. Ve finále jsme neměli pořádný tlak, vyrovnali jsme v nastaveném čase. Hosté byli po celé utkání vyrovnaným výsledkem, bonusový bod si snad ani nezasloužíme."

I přes zisk jednoho bodu se církvickému trenérovi Vladimíru Kicnerovi zápas hodnotil těžko. "V kombinované sestavě jsme si do Tupadel jeli pro bod a ten jsme si odvezli. Po zápase se mi ale mluví hrozně těžko," přiznal a vysvětlil: "Měli jsme n tři body, v 91. minutě se prostě góly dostávat nesmějí. Aby na malém vápně zůstal hráč sám. Byl to regulérní gól, remíza je pro domácí asi zasloužená, více drželi míč. To všechno ano... Jeden bod máme, musíme ho přijmout."

Pokutové kopy 5:4. Branky: 90.+1 Císař - 60. Vidlák. Rozhodčí: Mucha - Pospíšil, Herda. ŽK: Kořínek - Novák, Palii, Vidlák. Diváků: 200. Tupadly: Potměšil - Zahradník, Kořínek, Císař, Vojáček (46. V. Pipek) - R. Kruml, Fuksa, Smutný (46. D. Pipek), Klička (67. Čermák) - Čmakal (80. Koudelka), Chvátal. Trenér Karel Mikeš ml. Církvice: Foršt - Uhlíř, Palii, Novák, Koten - Jungwirth, Netáhlo, Vidlák, Vocl (15. Nývlt) - Yuzhaninov, Němec. Trenér Vladimír Kicner.

Tupadly B - Horušice 5:1 (2:0), 13. Vančura, 16. V. Pipek, 50. Čermák, 65. Klička, 88. Chleborád - 56. Anton.

Tupadly C - Vrdy B 4:4 (2:1) - pok. kopy 3:1, 14., 49. Chleborád, 35. Čech, 67. Fuksa - 21. Bajo, 55. Vocl, 83., 90.+2 Víšek.

Biatlonista Michal Krčmář nabil ostrými, tupadelské gardě dal tři góly!

Garda Tupadly - Real TOP Praha 3:8 (1:4)

Střetnutí předcházel program, ve kterém vystoupily mažoretky Rondo Ronov nad Doubravou, své žonglérské umění předvedl Petr "Kari" Karásek ve své freestyle football show. Klub oceni zasloužilé členy i bývalé hráče. Pak už došlo na samotný zápas, který čestným výkonem zahájila Lída Formanová. Hosté začali pěkně "od podlahy", už po pěti minutách vedli 3:0, když dvakrát se trefil biatlonista Michal Krčmář a položil tak základ k vítězství Real TOP Praha 8:3.

Jak bývá u mužstva Real TOP Praha zvykem, mělo střetnutí rovněž charitativní rozměr. "Od sponzorů jsme předem získali 132 000,- Kč, přímo na místě jsme vybrali 24 520,- Kč. Celkovou částku 156 520,- Kč jsme rozdělili mezi Zuzanku Chvátalovou, Renatu Petrusovou, Diakonii a souboru Benediktus po 39 130,- Kč," shrnul Karel Mikeš ml.

Branky: Mich. Agh, Jiří Kavánek ml. 2 - Krčmář 3, Štáfek 2, Šírl, Diviš, Blažek. Rozhodčí: Herda - Mucha, Pospíšil. Garda Tupadly: Miroslav Potměšil, Alois Moravec, Karel Mikeš st., Václav Průcha, Pavel Štainer, Jiří Kavánek, Jan Drbohlav, Milan Kopecký, Petr Závurka, Michal Agh, Karel Truksa, Petr Kavánek, Jaroslav Císař, Zdeněk Ronovský, Luděk Syrový, Pavel Šveřepa, Vladimír Zavurka, Radek Kruml, Stanislav Novotný, Stanislav Krajíček, Pavel Píška. Real TOP Praha: Ondřej Knobloch, Pavel Nečas, Jiří Babica, Jakub Ďěkan, Jakub Smita, Jan Blažek, Adam Knobloch, Milan Fukal, Karel Diviš, Jiří Ployhar, Jaromír Bosák, Jakub Štáfek, Michal Krčmár, Ondřej Pavelec, Jiří Tlustý, Jan Čechtický, Radek Šírl.

V.kolo

Áčko opět vítězně a bez obdržené branky 😉⚽️👏🇦🇹👍

V dalším kole OP zavítalo naše A-mužstvo do okresního města, kde se utkalo s rezervou místní Sparty.

Našemu týmu se povedl vstup do utkání, když se hned v první minutě střelecky prosadil Petr Hudec. To naše hráče nabudilo a v zápase v tu dobu jasně dominovali a vytvářeli si brankové příležitosti, které ovšem trestuhodně zahazovali. Postupem času se do utkání dostávali i domácí, ale přímo branku neohrožovali. Do poločasového klidu mohla přispět i případná vstřelená branka z nařízeného pokutového poku po zákroku domácího gólmana na Jindru Špičáka, kterou však kapitán Ondra Císař ve 43.minutě neproměnil. Definitivní rozhodnutí přišlo až v 60.minutě, kdy se střelou z dálky prosadil Martin Fuksa a stanovil tak konečný stav utkání 0:2 v náš prospěch.

K. Hora B - Tupadly 0:2 (0:1)
Branky: 1. Hudec, 59. Fuksa. Rozhodčí: Radek Pařez. ŽK: Mareček, Exner - Fuksa, Jin. Špičák. Diváků: 90. K. Hora B: Mareček - Lodinský (67. Kolůvek), Kraus, Saulich, Jarkuliš, F. Nedvěd, Turkovský (72. Procházka), Kopecký (51. Michálek), O. Nedvěd, Exner, Secký. Tupadly: Potměšil - Vojáček (85. Plíhal), Hašek, D. Pipek, Zahradník, Hudec, Fuksa, Chvátal, Jin. Špičák (90. Š. Pipek), Císař, Klička (67. V. Pipek).

Výsledky ostatních mužstev dospělých

I vzhledem k souběhu všech tří mužstev a četným absencím několika hráčů se již Béčku a Céčku tolik nedařilo a obě mužstva svá včerejší utkání prohrála.

Rataje n. S. - Tupadly B 5:2 (3:2), 5. Jelínek, 25., 70., 86. Novotný, 43. Sojka - 5. P. Kavánek, 20. vlastní (Koldcsiter).

Okřesaneč - Tupadly C 6:3 (3:3), 28. Fendrych, 31., 70., 77. Rokos, 35. Jurka, 65. Štrba - 15. Mich. Agh, 25., 43. Jos. Kavánek.

IV.kol

Sváteční víkend ve znamení výher...

Tupadly - Suchdol 4:0 (1:0)
Branky: 40. Fuksa, 82. vlastní (Böhm), 86. Š. Pipek, 90. Smutný. Rozhodčí: D. Zoufalý - Herda, Jiřík. ŽK: Vojáček, Císař - Volný, Zelenka, Biroš. ČK: 54. Procházka. Diváků: 130. Tupadly: Potměšil - Vojáček (47. V. Pipek), Hašek, D. Pipek, Zahradník, Hudec, Fuksa, R. Kruml (69. Smutný), Chvátal (81. Š. Pipek), Jin. Špičák (63. Klička), Císař. Suchdol: Čižinský - Volný, Böhm, Pacák, Langr, Zelenka, Herout, L. Laštovka, Procházka, Král (73. Gallistl), Biroš.

I ve druhém domácím utkání okresního přeboru dokázalo naše Áčko naplno bodovat, když soupeře ze Suchdola vyprovodilo čtyřmi brankami, na kterých se postupně podíleli Martin Fuksa a střídající Vlasta Smutný se Štěpánem Pipkem. Čtvrtou branku si po rohu Dušana Pipka srazil hostující hráč do vlastní sítě.
Výsledek je zasloužený, ale pro soupeře až příliš krutý a neodpovídá průběhu utkání. Zápas byl ovlivněn vyloučením hostujícího obránce ve druhé půli, když nedovoleným zákrokem zastavil na branku samostatně postupujícího Jindru Špičáka. Velkou měrou se na zisku bodů podílel v brance Míra Potměšil, který v důležitých fázích zápasu mužstvo podržel!

Za zlepšený a bojovný výkon hlavně ve druhém poločase patří mužstvu pochvala...

Tupadly B - Záboří n. L. 2:1 (0:0), 58. pok. kop M. Čmakal, 82. Jiří Kavánek - 76. Hollas.

Tupadly C - Hostovlice 4:1 (2:1), 6., 51. Mar. Agh, 40. Mich. Agh, 87. Palinčák - 44. Gruntman.

III.kolo

Áčko i ve druhém venkovním utkání nebodovalo, béčko jede i nadále na vlně vítězství, céčko si dojelo pro výprask...

Hosté z Tupadel dvakrát vyrovnali, na třetí gól Malína už odpověď nenašli

Hosté se sice snažili spoléhat na rychlé brejky a centry ze stran, ovšem z těch nic nebylo. Do vedení tak šli Malínští, když T. Vojtíšek z trestného kopu otevřel skóre - 1:0. Velkou příležitost k vyrovnání měl na druhé straně R. Kruml po trestném kopu Fuksy, ovšem nadvakrát gólmana Pospíšila překonat nedokázal. To se povedlo až ve 40. min. Císařovi, když k němu propadl míč malínskou obranou - 1:1. Vedení ale hosté do přestávky neudrželi, zmatky v jejich obraně těsně před hvizdem rozhodčího potrestal M. Vojtíšek - 2:1.

Začátek druhé půle lépe vyšel hostům: Už v 53. min. dostal Císař více prostoru a trestal - 2:2. Jenže ani druhé vyrovnání nebylo hostům nic platné: V 68. min. T. Vojtíšek sebral odražený míč, na vápně si ho připravil a trefil přesně 3:2.

Tři body bere malínský trenér Tomáš Vojtíšek všema deseti. "Jsem spokojený s nasazením, bojovností," chválil svůj tým a pokračoval: "Také oceňuji, že vzhledem k úzké lavičce nastoupil Martin Novotný po zranění křížového vazu a pokud mohl, sehrál výborný zápas. Střetnutí bylo vyrovnané, kluci si vítězství ale zasloužili."

"Celý zápas jsme tahali za kratší konec," přiznal trenér Tupadel Karel Mikeš. "O výsledku rozhodla větší touha domácích po vítězství, jejich bojovnost a jednoznačně rozdílový hráč domácích Tomáš Vojtíšek, který byl u všech tří vstřelených branek Malína," shrnul své hodnocení.

Branky: 24., 68. T. Vojtíšek, 44. M. Vojtíšek - 40., 53. Císař. Rozhodčí: Ledvina - Jiřík, Zvolánek. ŽK: Kořínek, Semrád. Diváků: 60. Malín: Pospíšil - M. Vojtíšek, P. Štoček, M. Novotný, Pátek (46. Vodička) - T. Čížek, T. Vojtíšek, Málek, Rezler (55. O. Vojtíšek) - Martínek, Mukařovský. Trenér Tomáš Vojtíšek st. Tupadly: Remeš - Zahradník, Hašek, Vojáček, Kořínek (78. Š. Pipek) - R. Kruml (86. Čermák), Fuksa, D. Pipek, Císař - Jin. Špičák, Smutný (55. Semrád). Trenér Karel Mikeš.

Malín B - Tupadly B 1:3 (0:1), 53. Vala - 14. Chvátal, 48., 73. Vojt. Vondra.

Chotusice B - Tupadly C 7:1 (3:1), 2., 13. Žilka, 44., 54., 56. Mathes, 69. Tuzar, 80. Rajsík - 17. Mich. Agh.

II.kolo

Áčko slaví první výhru v okresním přeboru, když za silného deště dokázalo zvítězit nad houževnatým soupeřem z Křesetic. Rozhodující branku vstřelil až v samotném závěru Jindra Špičák.

Tupadly - Křesetice 3:2 (0:0)
Branky: 27. Smutný, 32., 90. Jin. Špičák - 23. Mar. Jarůněk, 42. Borovec. Rozhodčí: Herda - J. Volenec, R. Pařez. ŽK: Jin. Špičák, Vojáček - Charvát, Ptáčník, Mar. Jarůněk. Diváků: 50. Tupadly: Remeš - Hudec (90. Čermák), Jin. Špičák, D. Pipek, Vojáček, Fuksa, Smutný (57. R. Kruml), Š. Pipek, Janeček (70. V. Pipek), Chvátal, Koudelka (46. Zahradník). Křesetice: Domas - P. Grauer, P. Franc (70. J. Grauer), Charvát, Ptáčník, Zvolánek, Mich. Jarůněk, Borovec (74. Budínek), Mar. Jarůněk, Klinger, Faltýn.

Tupadly B - Č. Janovice 4:1 (1:1), 27. Vančura, 49., 70. Klička, 80. Krupička - 9. Schneiderwind.

Tupadly C - H. Bučice 0:5 (0:1), 8. Vohnický, 56., 64. M. Kebza, 63. Kováč, 90.+1 Kleman.

Výsledky mládežnických mužstev

Do bojů se zapojila i naše mládežnická mužstva, která sehrála své zápasy na domácí půdě.

I.kolo

A-mužstvu se hrubě nevyvedl vstup do nového ročníku. To, co v minulé sezóně dokázalo na Kaňku naše Béčko, se Áčku nepodařilo, ba co víc, v předměstí Kutné Hory hráči prvního mužstva nedokázali ani skórovat. A hlavně díky mizernému výkonu ve druhé půli zcela po zásluze podlehli srdnatě bojujícímu domácímu celku, jež je po postupu ze šestého místa III.třídy rovněž nováčkem v OP.

Kaňk - Tupadly 3:0 (1:0)
Branky: 12. PRedescu, 67. Růžička, 82. F. Černohlávek. Rozhodčí: Petr Procházka. Bez karet. Diváků: 50. Kaňk: R. Vokoun - D. Klatka, Pavlík, Franc, Timko, Mandík, Růžička, F. Černohlávek, Predescu (49. Jak. Výborný), Veselý (76. Boudabouza), R. Matz. Tupadly: Potměšil (46. Auersvald) - Hudec, D. Pipek, Kořínek (55. V. Pipek), Vojáček, Koudelka (62. Š. Pipek), Fuksa, Smutný, Vančura (84. Janeček), Císař, Jin. Špičák

Béčko nenechalo zapomenout na loňský triumf ve III.třídě a suverénním způsobem vstoupilo i do ročníku nového, když jednoznačně zvítězilo na půdě rezervy B.Podolí. Hattrickem se blýskl střídající Karel Klička.

B. Podolí B - Tupadly B 0:5 (0:1), 36. Vojt. Vondra, 48. Kavánek, 61., 76. Klička, 64. Beran.