Podzimní část sezony 2020 - 2021 je předčasně ukončena z důvodu epidemie koronaviru - Covid 19.

Jarní část ze stejného důvodu vůbec nezačala!!!

Ohlédnutí za víkendem:

VIII.kolo

Nové Dvory – Tupadly 1:0 (0:0)

Domácí začali sice aktivněji, dlouho ale brankáře ohrozit nedokázali. Ani hosté se před branku Nových Dvorů příliš nedostali, a tak se první vážnější příležitost urodila až po dvaceti minutách: Po chybné malé domů se před Auersvaldem zjevil úplně sám Kosprd, ale mířil jen do nohou tupadelského gólmana, který ve 26. min. úspěšně zasáhl proti šanci P. Růžičky po novodvorském rohu. Hostům se otevřela obrana soupeře ve 39. min. na pravé straně, Vančura hledal nabíhajícího Koudelku, který si však s míčem neporadil. Více práce měl ale rozhodčí David Zoufalý, který musel často krotit vášně na obou stranách, hra byla hodně přerušovaná a také nervózní.

K fotbalu se hráči obou týmů vrátili opět po přestávce. V 51. min. se trefil Víšek přesně k tyči a udal tak ráz druhého poločasu: Hosté se snažili o vyrovnání, domácí podnikali brejky do jejich otevřené obrany. V 58. min. Bareš parádní kolmicí vysunul Víška, který mířil vedle. V 61. min. na bránu Tupadel uháněl opět Víšek a i tentokrát jeho lob gólmanovi skončil vedle tupadelské brány. Neproměněné šance mohly Nové Dvory přijít hodně draho: Dlouhý aut hostů do pokutového území zalétl až na zadní tyč k volnému R. Plíhalovi, který ale mířil vedle.

Podle trenéra Nových Dvorů Jana Štěpničky šli domácí do zápasu jako favorité s vědomím dvou výher nad stejným soupeřem v přípravných zápasech. „Měli jsme v hlavách, že jsme dvakrát vyhráli, dnešní zápas byl ale úplně něco jiného,“ zdůraznil a pokračoval: „V prvním poločase jsme se přizpůsobili soupeři, hra se diametrálně zlepšila po přestávce. V kabině jsme si k tomu něco řekli, v prvním poločase jsme byli leniví a nechodili do soubojů.“ V první půli také na hřišti vzplanuly emoce. „Někteří hráči jsou labilnější, zápas se vyhrotil,“ naznačil kouč a dodal: „Udělali jsme ale dobrá střídání. Dali jsme gól, i když z počtu šancí, které jsme měli, mělo padnout branek více. Kdyby hosté v 90. minutě vyrovnali, nemohli bychom říct ani popel. Hosté toho ale jinak moc neměli, aspoň, že nám to tam spadlo.“

„V utkání jsme měli dvě šance, které jsme neproměnili. Co k tomu říci,“ ptal se tupadelský trenér Vladimír Remeš. „Domácí byli nebezpečnější, i když mě překvapilo, jak to bylo od začátku vyhrocené,“ naznačil a navázal: „Na okresní přebor jsem nečekal, takto se od začátku zápasu hádat a chodit do toho. Je to zbytečné, kluci si chodí zahrát pro radost a ne aby se štěkali od první minuty. To, co předvedl Michal Rejthárek, sem vůbec nepatří. Nové Dvory mě chováním hodně zklamaly, mužstvo špatné nemají. Byly lepší a nebezpečnější. My jsme hráli špatně vepředu, nepodrželi jsme míč.“

Branka: 51. Víšek. Rozhodčí: David Zoufalý. ŽK: Jan Rak, M. Rejthárek, Víšek, Šoltýs – Kořínek, Št. Pipek, R. Plíhal. Nové Dvory: Štěpnička – Jan Rak, J. Rejthárek, Bareš, Novotný – Marek (89. Hruška), M. Rejthárek (34. A. Kokeš), P. Růžička, Mastik (46. Melezínek) – Kosprd (74. Šoltýs), Víšek. Trenér Jan Štěpnička. Tupadly: Auersvald – V. Pipek (77. Jin. Špičák), Kořínek, Hašek, Zahradník – Vančura (85. Stieber), Vojáček, Št. Pipek, O. Plíhal – Koudelka (61. O. Císař), R. Plíhal. Trenér Vladimír Remeš.

Sázava B - Tupadly B 0:0 - pok. kopy 4:5.

Chotusice B - Tupadly C - odloženo.

Tupadly st.žáci - Močovice 4:2 (3:0) Branky: 2x Koudelka, Brebis, vlastní.

VII.kolo

Tupadly - Církvice 4:0 (1:0)
Branky: 36. Št. Pipek, 47. Koudelka, 63. Vojáček, 76. Válek. Rozhodčí: Jiří Uher. ŽK: Malina. Diváků: 49. Tupadly: Auersvald - V. Pipek, KOřínek, Hašek, Zahradník, Vančura, Vojáček, Št. Pipek (85. Lipták), Hudec (68. Válek), Koudelka (79. Smutný), Císař (58. Janeček). Církvice: Foršt - Němec, Švajcr, M. Volenec, Černý (59. Nývlt), Gono, Jungwirth, Malina (63. Macháček), Novák, Štěpánek, M. Vocl.

S Červenými Janovicemi dorazil do Tupadel Tomáš Řepka, Martin  Jiránek a Václav Kadlec!!!

Tupadly B - Č. Janovice 1:3 (0:1), 66. Klička - 43. pok. kop, 49. pok. kop Panenka, 61. Kadlec.

Václav Kadlec se uvedl gólem. Soubojům jsem se vyhýbal, přiznal Na nějakou dobu šlo o poslední zápas okresní kopané s diváky. A do Tupadel jich v neděli dorazilo na III. třídu znovu hodně. Byť někteří museli zůstat kvůli omezeným počtům za plotem. Hrály tam totiž Červené Janovice v sestavě s Tomášem Řepkou, Martinem Jiránkem a nově i Václavem Kadlecem. Zápas III. třídy Kutnohorska nabídl čtyři góly. Červené Janovice uklidnily dvě penalty, které proměnil Panenka. Dloubák se ale nekonal. Míč uklidil pěkně k tyči. Třetí trefu obstaral ranou na zadní tyč právě Václav Kadlec. Domácí fanoušky potěšil hostující brankář, který si srazil „svíci“ Kličky do vlastní brány. A jak hrál Kadlec? Na hrotu a hodně opatrně. Bylo vidět, že dlouho soutěžní zápas nehrál. Nechodil do soubojů, snažil se hrát rychle a dal gól. „Start byl těžký,“ smál se bývalý útočník Sparty a pokračoval: „Nevěděl jsem, co mám očekávat. Nemohl jsem se rozeběhnout. Hrál jsem opatrně. Myslím, že jsem nešel do žádného souboje. Když už jsem šel, tak jsem byl trefený. Nicméně jsme vyhráli, dal jsem gól, takže jsem spokojený.“ K návratu na soutěžní trávníky ho přiměl Tomáš Řepka. „Volal mi a říkal, že je to v Červených Janovicích super. Navíc mi nabídli slušné podmínky,“ řekl Kadlec, kterému se líbila nedělní návštěva: „Nádhera. Přišlo více lidí než na ligu v Příbrami. Škoda, že teď nějakou dobu bude od fanoušků pauza, ale já jsem dva a půl roku nehrál, takže jsem zvyklý.“ Cílem Červených Janovic není jen postup, ale vrátit lidi na okresní fotbaly. I proto má slavné fotbalisty, kvůli kterým chodí na vesnický fotbal vysoké návštěvy. „Je to dobrá myšlenka. Pokud se my i soupeři chováme vzájemně s respektem, tak v tom nevidím problém. Je to fajn,“ dodal Václav Kadlec. Zápas nedohrál Tomáš Řepka. „Má lehčí svalové zranění. Za týden bude v pořádku,“ řekl trenér Červených Janovic Štěpán Kacafírek. Tupadly B – Červené Janovice 1:3 (0:2, 66. Klička – 43. pk a 49. pk Panenka, 61. Kadlec). Rozhodčí: Volenec. Tupadly B: Lipták – Válek, Průcha (18. Vojáček), Chvátal, O. Plíhal (80. P. Kavánek), Janeček, Lengál, Klička, R. Plíhal, Daru (46. Koudelka), Smutný (60. Vančura). Červené Janovice: Hons – Řepka (61. Uher), Bouma, Kuchař, Chvála, Panenka (77. Mutl), Jiránek, Kubík, Uher, Dvořák (82. Liberský), Kadlec (85. Špitálník).

Zdroj: KH deník, Michal Pavlík

Tupadly C - Hostovlice 3:0 (2:0), 15. Mencl, 19. Palinčák, 88. vlastní (Karlík).

Vrdy - Tupadly st.žáci 19:1 (9:0)

St. přípravka se zúčastnila turnaje v Uhlířských Janovicích, kde se jí výsledkově nedařilo.

Ml. přípravka získala na domácím turnaji krásné 2. místo.

VI.kolo

Křesetice - Tupadly 1:3 (0:1)
Branky: 80. Ptáčník - 32., 77. O. Plíhal, 83. Lengál. Rozhodčí: Lukáš Kocourek. ŽK: Kořínek, Zahradník. Diváků: 20. Křesetice: Domas - Vonšovský (46. Veselý), Grauer, Charvát, Zvolánek, Ptáčník, Mich. Jarůněk, Bláha, Nguyen (70. Budínek), Rajdl, Faltýn (75. M. Krejčík). Tupadly: Auersvald - V. Pipek, Kořínek, Hašek, Zahradník, Vančura (60. Válek), Vojáček, Št. Pipek (79. Smutný), Hudec (72. Lengál), O. Plíhal (85. Šim. Pipek), R. Plíhal.

H. Bučice - Tupadly B 3:0 (1:0), 27. JIří Luňáček, 52. M. Kebza, 89. Bodlák.

Žleby - Tupadly C odloženo pro nezpůsobilý terén

Tupadly st.žáci - Sázava odloženo pro nezpůsobilý terén

Starší přípravka odloženo pro nezpůsobilý terén

Mladší přípravka přivezla z turnaje ve Vrdech krásné 2. místo

V.kolo

Tupadly - Malín 0:1 (0:1)
Branky: 44. Vodička. Rozhodčí: Michael Klobása. ŽK: V. Pipek, Vojáček, R. Plíhal, O. Plíhal - Pátek. Diváků: 100. Tupadly: Potměšil - V. Pipek, Zahradník, Kořínek, Vančura (74. Jin. Špičák), Hudec, Vojáček, R. Plíhal, O. Plíhal, Ryšán (46. Š. Pipek), Koudelka (75. Smutný). Malín: Jón - M. Vojtíšek, Rathauz, M. Novotný, Pátek, T. Čížek, Vodička, Rezler (86. Břinčil), Mihovský, L. Kraus, Thürich (64. J. Kraus).

Tupadly B - Kluky 0:0 - pok. kopy 3:4.

Vrdy B - Tupadly C 7:3 (3:3), 36. Zdeněk, 40. Hájek, 12. pok. kop K. Truksa, 66., 75. Bajo, 58., 68. Franc - 28. Agh, 5. Hátle, 15. Šabala.

Chotusice - Tupadly st.ž. 4:1 (1:1)

Starší přípravka přivezla z turnaje v Čáslavi krásné 2. místo.

Mladší přípravka absolvovala turnaj v domácím prostředí. Nově tvořený tým získává, především, herní zkušenosti.

IV.kolo

U. Janovice - Tupadly 5:2 (3:2)
Branky: 12. M. Jelínek ml., 25. Zadražil, 43. pok. kop, 67. pok. kop N. Marek, 49. R. Tancer - 15., 29. O. Plíhal. Rozhodčí: Michael Klobása. ŽK: D. Randlíszek, R. Tancer - O. Plíhal, Smutný. Diváků: 100. U. Janovice: Záruba - Barták, Zadražil, J. Kopp, Vokřál (46. M. Jel,ínek st.), Beneš, D. Randlíszek (83. Mejstřík), N. Marek (67. D. Marek), M. Jelínek ml., R. Tancer, Vyhnánek. Tupadly: Auersvald (59. Potměšíl) - Zahradník, Kořínek (33. Janeček), Hašek, V. Pipek, Vančura (78. Lengál), Vojáček, R. Plíhal, O. Plíhal, Ryšán (78. Šulc), Koudelka (78. Smutný).

U. Janovice B - Tupadly B 3:1 (2:1), 19. Vyhnánek, 23. Šusta, 74. Veliký - 26. Ryšán.

Tupadly C - Okřesaneč 4:2 (3:1), 1. Daru, 11. pok. kop, 18. Šulc, 90. Mencl - 40. pok. kop Prodaniuk, 46. Jiroušek.

Tupadly st. žáci - Suchdol 0:7 (0:3)

Starší přípravka ovládla i druhý turnaj v sezóně a ze Sázavy veze 1. místo.

Tupadly - Zruč nad Sázavou 14:4 (9:1)

Tupadly - Sázava 10:4 (6:1)

Mladší přípravka vyrazila na turnaj do Uhlířských Janovic. Bohužel na turnaj nepřijeli soupeři z Čáslavi B a ani z Církvice a tak naše naděje změřili síly pouze s domácím týmem.

Uhlířské Janovice - Tupadly 7:8 (3:6)

III.kolo

Penaltový čaroděj Martin Auersvald!!!

K. Hora B - Tupadly 2:2 (1:1)
Pokutové kopy 2:3. Branky: 4. Tichý, 63. Michálek - 17. Koudelka, 54. Zahradník. Rozhodčí: Tomáš Volenec. ŽK: Tichý, Secký, D. Gygal - Kořínek, R. Plíhal, O. Plíhal, Ryšán, Jin. Špičák. Diváků: 70. K. Hora B: Mareček - Tichý, Exner, Michálek, F. Nedvěd, Secký, Lebeda (73. Lenk), Kolůvek, D. Gygal, Filipec, Hulman (83. Berka). Tupadly: Auersvald - Zahradník, Kořínek, Hašek (64. Jin. Špičák), V. Pipek, Vančura (73. Hudec), Vojáček, R. Plíhal, O. Plíhal, Ryšán, Koudelka.

Ve třetím kole zavítalo naše Áčko do okresního města, kde změřilo síly s kutnohorskou rezervou. Diváci mohli vidět kvalitní utkání, které kazil, jako už tradičně, svým rozhodováním hlavní arbitr T. Volenec.

Vstup do zápasu vyšel lépe domácím, kteří se ve 4. minutě ujali vedení – 1:0. V 17. minutě vyrovnal, po krásné nahrávce J. Ryšána, K. Koudelka – 1:1. Velkou příležitost domácích zastavil na brankové čáře V. Pipek a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

Druhý poločas jsme začali aktivně, z našeho tlaku pramenila vedoucí branka V. Zahradníka, který v 54. minutě placírkou poslal míč skrz bránící hráče na zadní tyč - 1:2. Ten samý hráč mohl vedení navýšit, ale v cestě mu stálo břevno domácí branky a další šanci V. Pipka vykryl domácí brankář. Obrovskou šanci domácích na vyrovnání zastavila branková konstrukce. V závěru zápasu hrál na hřišti hlavní roli rozhodčí Volenec, který zbytečně kouskoval hru a rozdával karty za jakékoliv mluvení. Po jednom takovém rozhodnutí "daroval" hlavní rozhodčí domácímu týmu standartní situaci, kterou díky zaváhání našich hráčů Sparťané v 63. minutě proměnili 2:2. Další branka již nepadla a tak opět došlo na pokutové kopy.

V rozstřelu kralovali oba brankáři! Lépe začali domácí, kteří po první sérii vedli 1:0. Ve druhé sérii se stav neměnil, náš brankář pokus domácích lapil a my jsme minuli branku. Ve třetí sérii byli oba střelci úspěšní 2:1. Ve čtvrté sérii vykřesal naději Martin Auersvald druhou chycenou penaltou, ale v zápětí jsme opět neproměnili, a tak zůstal stav stále 2:1. V páté sérii měli domácí mečbol, ale Martin opět čaroval, a když naši proměnili, bylo srovnáno a jelo se dál 2:2. V šesté sérii Martin Auersvald chytil třetí penaltu v řadě a 4 v rozstřelu!!! Rozhodnutí měl na kopče O. Kozel, který proměnil a naši hráči si připsali, hlavně díky čtyřem chyceným pokutovým kopům Martinem Auersvaldem, plusový bod za výhru v penaltovém rozstřelu.

Rataje n. S. - Tupadly B 1:4 (1:1), 38. Mareš - 27., 59., 85. Chleborád, 55.čermák

Malín - Starší žáci 11:0 (5:0)

Starší žáci nezačali sezonu šťastně a z Malína odvážejí vysokou porážku...

Starší přípravka: Starší přípravka vstoupila do nové sezóny výhrou na domácím turnaji.                                       STAR - Kutná Hora 9:5                                                                                                                             STAR -  Malešov 13:1

II.kolo

Tupadly - Kácov 1:1 (1:1)
Pokutové kopy 5:4. Branky: 15. V. Pipek - 31. J. Kmoch. Rozhodčí: Pospíšil - Procházka, Herda. ŽK: Solnář, Albrecht, Š. Štorch. ČK: 23. Čunderlík. Diváků: 70. Tupadly: Auersvald - Zahradník, Kořínek, Hašek, V. Pipek, Vančura (68. Jin. Špičák), Vojáček, Čunderlík, Plíhal, Ryšán (88. Janeček), Koudelka (46. Lengál). Kácov: Mejstřík - Solnář, Albrecht, Černík, Pivoňka, J. Kmoch, Š. Štorch, Pane (27. J. Pospíšil), Peroutka, Hošta, V. Štorch.

V prvním domácím zápase přivítalo naše Áčko borce z Kácova. Od první minuty se hrál oboustranně pohledný fotbal se spoustou osobních soubojů. V 15. minutě jsme využili nepřímý kop nařízený po chycené malé domů. Rozehraný míč poslal do sítě Václav Pipek – 1:0.

Děsivé okamžiky přišli ve 23. minutě… Při pokusu zastavit protiútok hostujícího celku se Peter Čunderlík vrhl pod nohy Artura Pany, který si z tohoto nešťastného souboje „odnesl“ zlomenou holení kost na levé noze. Za tento zákrok domácí hráč uviděl červenou kartu a nabídnutou přesilovku Kácov využil již po sedmi minutách – 1:1. Zbytek poločasu se dohrál ve vyhrocené atmosféře.

Když ani druhý poločas nepřinesl žádné branky, došlo tak na první pozápasové penalty v novém ročníku. Jako první kopali hosté. Martin Auersvald hned první penaltu lapil, a když domácí byli v proměňování 100% úspěšní, zůstal plusový bod doma.

Velkou skvrnou na jinak pěkném utkání je vážné zranění hostujícího hráče. Celý TJ STAR Tupadly přeje Arturovi brzké uzdravení.

Tupadly C - Štrampouch 4:2 (0:0), 72. Šulc, 74., 78. Ryšán, 87. Lipták - 68. Víšek, 81. pok. kop Koch.

Nedělní program otevřel zápas našeho Céčka proti AJAXU Štrampouch. Územní převaha našeho týmu vždy ztroskotala na finální části, a tak se vedení, překvapivě z ojedinělé šance, v 68.minutě ujal soupeř – 0:1. Naši hráči nepolevili a během deseti minut po brankách Šulce a dvou trefách Ryšána skóre otočili – 3:1. V 81. minutě po pokutovém kopu hosté zápas zdramatizovali 3:2. Konečný účet zápasu stanovil nevídaný střelec…v 87.minutě prostřelil hostujícího brankáře domácí brankář, toho času střídající útočník, Dominik Lipták – 4:2!!!

Céčko tak vstoupilo do nové sezony vítězně!

Tupadly B - Záboří n. L. 2:2 (0:0) - pok. kopy 5:3, 77. pok. kop Smutný, 90.+5 Průcha - 61. Slabý, 72. Vobořil.

Víkendový program uzavřel souboj našeho Béčka proti Záboří nad Labem.

Ani v tomto zápase první poločas branky nepřinesl. V druhém poločase se jako první prosadili hostující hráči a to v 61.minutě 0:1. V 72.minutě bylo ještě hůř 0:2. Naši hráči se nevzdali a v 77.minutě byl Vančura zastaven za cenu pokutového kopu, který Smutný bezpečně proměnil 1:2. V závěru zápasu se děly neskutečné věci…Brejk hostujícího týmu zastavil rukou mimo pokutové území Lipták a musel jít do sprchy. Kdo by čekal, že se už nic nestane, tak se mýlil. Z n ásledného nákopu jsme vytěžili rohový kop, který Ryšán posunul hlavou před branku a tam „hokejovým způsobem“ zametl balón do sítě Václav „Řepka“ Průcha 2:2!!!

V následujícím penaltovém rozstřelu měli pevnější nervy domácí borci a připisují si tak cenný bod navíc.

I.kolo

Kaňk – Tupadly 2:0 (1:0)
Branky: 10., 89. Černohlávek. Rozhodčí: Křivka – V. Müller, Semirád. ŽK: Kainar – Vojáček. ČK: 66. Kainar. Diváků: 70. Kaňk: R. Vokoun – L. Wagner, Franc, Bláha, Růžička, Kainar, J. Horký, Veselý, Jak. Výborný, Černohlávek, Mukařovský. Tupadly: Auersvald – Jin. Špičák, Zahradník, Kořínek, V. Pipek, Plíhal, Vojáček, Čunderlík, Koudelka, Ryšán, Hašek. Střídali: Hudec, Lehgál, Janeček, Šulc.

V prvním kole okresního přeboru jsme zavítali na hřiště Sokola Kaňk. Naši borci potvrdili tradici posledních let a to, že do nové sezóny vítězně nevstupují.

Ráz zápasu určila desátá minuta, kdy Špičák ve snaze zahrát malou domu brankáři „namazal“ domácímu Černohlávkovi, který postupoval sám na bránu a bezpečně proměnil. První poločas se dohrál bez dalších vyložených šancí za stavu 1:0. V druhém poločase jsme nevyužili i ty největší šance na vstřelení gólu. Nejprve jsme mohli potrestat špatný výběh domácího brankáře, ale dlouhá rozehra vedla jen k faulu domácího Kainara, který se po druhé žluté kartě pakoval do kabin. Do ještě větší šance se dostal v závěru zápasu střídající Janeček, ale z té nejvyloženější pozice přestřelil branku domácích. Z následné rozehry se míč dostal k Černohlávkovi a ten z hranice šestnáctky střelou za tyč stanovil konečné skóre 2:0.

Tupadly B – Miskovice 4:2 (2:2), 8., 66. Čmakal, 25. pok. kop Smutný, 55. Lengál – 42. O. Kruliš, 45. pok. kop Bachtík.

Naše Béčko zahájilo sezonu zápasem na domácím hřišti proti hráčům Sokola Miskovice (Miskovice rekonstruují hrací plochu a proto hrají všechna podzimní utkání na hřištích soupeřů).

Po nerozhodném prvním poločase 2:2 potvrdili naší borci roli papírového favorita a v druhém poločase strhli vítězství na svojí stranu. Perličkou zápasu byl krásný vítězný gól nováčka v tupadelském dresu Dominika Lengála, který po pěkné kombinaci vymetl pavouky v miskovické bráně. Skóre zápasu uzavřel svojí druhou trefou Michal Čmakal a náš tým si připsal cenné tři body za vítězství 4:2.

Pohár

Zbýšov - Tupadly 2:3 (0:3)
Branky: 56. Králík, 73. pok. kop Škodák - 4., 10., 37. Plíhal. Rozhodčí: Jiří Volenec. ŽK: Šemík, Horváth - Zahradník, Jin. Špičák, Vojáček. Diváků: 60. Zbýšov: Brabec - J. Jirák (46. V. Novotný), M. Jirák (85. Vavřička), Králík, Jukl, Lacina, V. Radil, Škodák, Šemík, Zosimčuk, Janeček (46. Horváth). Tupadly: Auersvald - Zahradník, Kořínek, Hašek, Jin. Špičák, Vojáček (87. Janeček), Klička (65. Chleborád), Plíhal, O. Císař (43. Hudec),  Ryšán, Koudelka (90.+1 Šulc).

V prvním kole okresního poháru zavítal náš tým na trestuhodně nepřipravené hřiště TJ Zbýšov.

První půle byla zcela v naší režii a poločasový výsledek 0:3 pečetil Ondra „Kozlík“ Plíhal čistým hattrickem. Bohužel další vyložené šance jsme neproměnili a navíc se zranil Ondra Císař, který musel ze zápasu odstoupit.

V druhém poločase domácí zápas zdramatizovali, když nejprve využili zaváhání našeho brankáře a pak proměnili penaltu po teatrálním pádu domácího kapitána Šemíka. Další branka již nepadla, a tak se z postupu do dalšího kola může radovat náš tým.

V dalším kole přivítáme hráče TJ SOKOL Paběnice. Termín ještě není stanoven.